Naše služby

PORADENSTVÍ, INDIVIDUÁLNÍ SERVIS

Zákazník je pro nás na prvním místě a naše práce nás baví. Ze zkušeností víme, že každé zvíře, pes nebo kočka obzvlášť, má jiné nároky. Proto se při výběru zboží na nás můžete obrátit a probereme co je pro Vás to pravé. Na trhu je spousty výrobků, krmiv i chovatelských potřeb a vybrat to pravé může být občas pěkný oříšek. Využijte toho, jsme tu pro Vás na emailu, telefonu nebo chatu. 

 

U NÁS VÍTE, NA ČEM JSTE

O průběhu objednávky jste neustále informováni emailem. Po jejím odeslání Vám přijde potvrzovací email, že jsme v pořádku objednávku přijali. Víte, kdy ji začínáme zpracovávat a kdy je předopkládaný termín doručení. Víte, kdy Vám zásilku odesíláme, můžete sledovat celou její trasu až k Vám domů. V případě, že se Vám to nehodí podle našich plánů, můžete si doručení přizpůsobit podle svého.

 

ODBĚRNÉ MíSTO

Máme v Brně odběrné místo, na které si můžete zboží objednat a zboží vyzkoušet tzv. na živo.

 

VZORKY KRMIV

Nevíte, jestli bude mazlíčkovi krmení chutnat. Chcete vzorek a nejlépe zdarma? Není problém, bližší info v kategorii VZORKY KRMIV. V případě, že tam nenajdete to Vaše, podívejte se do malých balení.

 

RYCHLÉ DODÁNÍ 

Průměrně je u Vás zboží za 2 dny po celé České republice. V Brně to umíme ještě rychleji.  

 

CHOVATELSKÝ SERVIS

Máte chovnou stanici? Řekněte nám to! Na vybraná krmiva můžete po splnění podmínek Chovatelského klubu využívat spousty výhod.