Pro chovatele

Víme, že chov psů a koček je pěkná dřina. Za těmi krásnými a roztomilými štěňátky je spousta práce a odříkání, probdělých nocí, najetých kilometrů na výstavy, na krytí nebo na vyšetření či zkoušky. Zkrátka, chov zvířat není procházka růžovou zahradou, ale stojí za to!

Ta spousta hodin tréninků, velkých či malých starostí, ať už s dospělými ve vrhu nebo se štěňátky, se vám pak mnohonásobně vrací v každém vypiplaném štěňátku. Poté ovšem přichází odpovídání na všemožné otázky potenciálním páníčkům vašich štěňat, shánění  mléka, kaše, výbavy, granulí, pelechů a ostatních chovatelských potřeb.

Pokud toto všechno děláte, tak jste zcela určitě chovatel nebo chovatelka. Pokud máte registrovanou chovatelskou stanici, tak využijte registrace v našem chovatelském klubu a část starostí přenechte na nás.

Rádi vám pomůžeme!

kristyna-pro-chovatele

Co registrací v našem chov. klubu získáte?

- INDIVIDUÁLNÍ OBJEDNÁVKY - Můžete objednávat podle toho, jak se Vám to nejvíce hodí - po telefonu, emailu nebo přes e-shop. Jsme pro vás na poradenské lince od 9 do 20 hodin. Na dopravě se domluvíme dle vašich potřeb a možností.

- PORADENSKÝ SERVIS - Vybereme a doporučíme produkty na míru za výhodnější ceny. Můžeme také poptat produkty, které nejsou běžně na eshopu.

- CHOVATELSKÉ CENY - Po dokončení registrace a naší autorizaci Vám zaktivujeme chovatelský ceník a vy budete mít vybraná krmiva a chovatelské potřeby za lepší ceny (není podmíněno výší odběru).

- BONUSOVÝ SYSTÉM - Čím víc u nás objednáte, tím víc u nás získáte zpět, ať už ve formě slevy na zboží nebo balíčků pro štěňata a dalších výhod. Nabídka je řešena s chovnou stanicí individuálně.

Jak tyto výhody získat?                            

- zaregistrovat se do e-shopu jako chovatelská stanice

- zaslat na email potvrzení o registraci mezinárodní chovatelské stanice

Budeme se těšit na spolupráci s Vámi a Vaší chovatelskou stanicí!