Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1635 hodnocení
5
1586x
4
22x
3
8x
2
3x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
MH
Marek Hurt
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
20.9.2019
Super rychlé dodani
HT
Hana Tymyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.9.2019
Vše na 1 s ***
PL
Petr Lipovský
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2019
nejvhodnější pro našeho králíčka.
DB
Dana Bryksová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.9.2019
Naprosto.
RP
Renata Paucova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2019
Poťah je úplne skvelý.Pevny,veľký, kvalitne ušitý.Plna spokojnosť ;)
BB
Bohuslava Bartoňová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2019
Spokojená jako vždy. Paní velice ochotná a milá.
JH
Jaroslav Hájek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.9.2019
Velice spokojen
HP
Honza Prikryl
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.9.2019
Super, spokojenost
JC
Jiří Ciemala
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2019
Spokojenost, rychlé dodání.
NG
Nikol Grobelna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.9.2019
Jsme naprosto spokojeni. Plus sme dostali jako dárek vzorek pamlsku na klouby
K
Klára-Anna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.9.2019
Super přístup! Naprosto doporučuji!!
MO
Monika Ondrovičová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2019
Příznivé ceny.
VS
Veronika Sedláková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.9.2019
Doporucuji
RP
Renáta Palubová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.9.2019
Rychlé dodání, přijatelné ceny.
JČ
Jiří Čechák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.8.2019
Dobré ceny, rychlost dodání.
TR
Tomáš Račák
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.8.2019
Rychlé dodání, příznivé ceny, doprava zdarma. Doporučuji!
PS
Petra Seidlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.8.2019
Jsem moc spokojená s rychlostí a ochotou.
DK
Dagmar Kheilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.8.2019
Doporučuji
RL
Rotrekl Lukáš
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.8.2019
Vše skladem, navíc teď mají i pelíšky. Mile jednání, absolutní spokojenost.
Nové prostory jsou taky moc fajn, takže když nechcete zboží dovezt, můžete vyzvednout na prodejne, která je blíž k městu než ta stará. Maximální spokojenost umocňuje čokoladová labradořice rozvalena hned u dveří.:-)
LŠ
Lucie Šimonová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.8.2019
Doporučuji.
