Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1635 hodnocení
5
1586x
4
22x
3
8x
2
3x
1
16x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
KS
Kateřina Svobodová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2019
Komunikace, rychlost. Děkuji
JK
Jana Konečná
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.10.2019
Rychlé dodání, super cena
R
Robert
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2019
Spokojenost. Dobrá cena a rychlé dodání.
ZH
Zdeněk Hnyk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13.10.2019
Rychlé dodání
MJ
Martin Jašek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2019
Rychle
PH
Petra Hübelbauerová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
12.10.2019
Dodání velmi rychle, spokojenost. Jen při posílání zásilky cca 40kg - by bylo lepší tyto zásilky dělit do dvou balíku - ohledně manipulace a ochrany nepoškození zboží - doručovatel měl co dělat aby to utahl a já také...
KV
Kristýna Vlček
(Administrátor)
16.10.2019
Dobrý den,
děkujeme za hezkou recenzi. Kolega to omylem zabalil do jednoho balíku, omlouváme se za komplikace. Hezký den.
Kristýna Vlček
ZŠ
Zuzana Šejvlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2019
Dodávka v pořádku, čas k vyřízení a dodání odpovídající. Cena produktu velmi příznivá /používám často/ rozhodla proti jiným dodavatelům tohoto přípravku - produkt - střevní bakterie v pastě - datum výroby perfektní.Děkuji.
LG
Ludmila Goralová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2019
ano, super obchod, rychlost dodání !
MA
Milan Ansorge
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.10.2019
Super komunikace, super rychlost dodání.
Můj zakoupený produkt, má 100% účinnost. Děkuji
EČ
Eva Čípová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.10.2019
jsem spokojená,seno je dobře připravené na krmení a je kvalitní..
Naprostá nespokojenost s jednáním Kristýny Vlček. Při dotazu na termín doručení zboží, na které jsem velmi spoléhala, že dojde včas, mi bylo v každé druhé větě nabídnuto stornování mé objednávky. Tak tedy musím rychle hledat, kdo mi zboží doručí rychleji a ochotněji a dle mých předchozích zkušeností věřím, že najdu. Na to, že paní Vlček říká, že je majitelka firmy, si zřejmě málo váží klientů, kteří ji živí. A vím, o čem mluvím, protože také pracuji ve službách a vyřizuji objednávky, přání a dotazy klientů.
MP
Martin Pavlík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.10.2019
Velmi spokojen, doporučuji.
PP
Petra Packova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2019
Velmi spokojená
EH
Eva Hovorková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.10.2019
Spokojena
LC
Lenka Cimlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.10.2019
Doporučuji.
LH
Lada Hacurova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.9.2019
Objednávku mi neposlali kompletní, nikdo mě neinformoval o tom, že přebytek peněz poslali na účet. Na email nikdo nereaguje.
AN
Alena Netoušková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.9.2019
Rychlé jednání, nákup v pořádku, dostala jsem pro pejska i pamlsek :) Děkuji, příště budu zase nakupovat u Vás.
RP
Radek Peteřík
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2019
Velice, jeden den objednáno druhy den dodáno
MP
Miloš Pospíchal
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.9.2019
Doporučuji, dobré ceny, rychlé dodání...
JK
Jana Kovaříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.9.2019
Vše dorazilo v pořádku a na přání v den kdy jsem chtěla. Děkuji
