Incapet Collagen

Kód: 40853
1 260 Kč
Externí sklad - 2 dny
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Velmi očekávaná novinka Incapet Collagen je hydrolyzovaný kolagen z ryb ve formě prášku vhodný pro psy, kočky, koně, jiná zvířata i člověka. Jedná se o nejčistší bioaktivní kolagen na trhu. Používá se jako prevence či při vzniku pohybových problémů, zpomaluje stárnutí, regeneruje a vyživuje klouby a tkáně, zlepšuje pohyblivost kloubů a svalů, zlepšuje hojení kůže. Testováno na lidech s láskou ke zvířatům. Vyrobeno v Česku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydrolyzovaný kolagen z ryb, vysoce stravitelná a plně využitelná bílkovina pro psy a kočky, která se běžně nachází ve vazivové tkáni,v kostech a kůži. Snadno se vstřebává a má rychlý nástup účinku.

Kolagen je vhodným doplňkem výživy pro štěňata velkých plemen, dospělé psy, u psích či kočičích seniorů, a pro koně.

Používá se jako prevence před vznikem pohybových problémů, nebo při zvýšeném riziku onemocnění pohybového aparátu jako jsou artróza a osteoporóza, zpomaluje stárnutí, regeneruje a vyživuje klouby a tkáně, zlepšuje pohyblivost kloubů a svalů, zlepšuje hojení kůže při poraněních, popáleninách, ekzémech, redukuje bolest a nutnost užívání analgetik.

Velmi důležitý doplněk u psů s větším fyzickým zatížením, například u pracovních psů, pasteveckých psů, či sportovních psů. Klouby a chrupavky vystavené námaze jsou z dlouhodobého hlediska náchylnější k poškození a opotřebení. Organismus někdy není schopen vyprodukovat dostatečné množství kolagenu k neutralizaci těchto ztrát. V takovém případě pomáhají výživové doplňky s obsahem hydrolyzovaného kolagenu, které stimulují syntézu chrupavkové masy, a tak působí jako prevence vzniku degenerativních onemocnění, jako je například osteoartitida. 

Složení: 100% hydrolyzovaný kolagen z ryb

Analytické složky: hrubý protein 101,7%, hrubý tuk <0,1%, vlhkost 7,89%, vápník 314,4 mg/1kg, sodík 2037 mg/1kg

Návod k použití: obsah sáčku přidejte do krmiva těsně před přímou spotřebou. Pro lidskou spotřebu lze kolagen výborně rozpustit ve studené vodě.

Doporučené dávkování: 1 sáček ( 3g) 1 x denně nebo dle hmotnosti zvířete:

- u zvířat do 20kg: 1 sáček denně

- u zvířat do 50kg: 2 sáčky denně

- u zvířat do 100kg a více: 3 sáčky denně

Krmnou dávku lze navýšit o 1 sáček s ohledem na věk, kondici a aktivitu zvířete.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitamíny a doplňková výživa pro psy
Záruka: Datum spotřeby
Hmotnost: 0.09 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: