Sergeant's Green obojek antiparazitní pro kočky 35 cm

Kód: 1160
164 Kč
Ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
31.3.2023
Výborný antiparazitární obojek, který zabíjí a odpuzuje blechy i klíšťata, působí rychle a má dlohodobý účinek (až 6 měsíců).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výborný antiparazitární obojek, který zabíjí a odpuzuje blechy i klíšťata, působí rychle a má dlohodobý účinek (až 6 měsíců). Obojek je jedinečný dvojí ochranou - spodní strana obojku účinkuje jako pudr, vrchní strana obojku účinkuje jako spray. Je zcela voděodolný, pejsek se s ním může koupat a účinek obojku nebude nijak snížen. Vhodný pro malá plemena psů a kočky. Obojek je jemně aromatizovaný. Aromatizované účinné látky se vstřebávají do vrchních vrstev kůže a do srsti, kde účinkují a působí proti blechám, klíšťatům a všem jejich vývojovým stádiím. Mohou jej používat štěňata od 3 měsíců i feny v období březosti i kojení. Obojek je bezpečný, voděodolný a jeho účinek se nesnižuje koupáním ani deštěm, je určený k trvalému nošení, pokud se obojek zamastí, stačí ho omýt mýdlovou vodou.

Účinné látky:  propoxur 9%, phenothrin 3%, N-octyl bicyclohepten dicarboximid 3%, pomocné látky Polyvinylchloridum, Diisobutylis adipas, Diisobutylis phthalas

Doba použitelnosti 48 měsíců, po otevření účinný 180 dní

Upozornění:  Po manipulaci s obojkem si umyjte ruce. Uchovávejte mimo dosah dětí, nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo jej dokonce cucat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiparazitika pro kočky
Záruka: datum spotřeby
Hmotnost: 0.04 kg
Hmotnost: 0,04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: