Vážení zákazníci, z technických důvodů je způsob dopravy Rozvoz po Brně zrušen do 15.7.2020. Volte prosím DPD případně osobní odběr na prodejně. Děkujeme za pochopení.

Rozvozy Brno

Máte doma pejska, kočku nebo jiného domácího mazlíčka? Známe to všichni, kdo se s těmi granulemi, podestýlkami a věcmi pro ty naše zlatíčka má věčně tahat z obchodu.....V jednom mají něco, co nemají v druhém...shánění, běhání místo toho, aby jsme si užívali společných chvilek venku...

Nechejte to na nás! V Brně máme vlastní rozvoz od 300 Kč Zdarma, zavážíme celé město Brno a navíc ještě obce Podolí, Šlapanice, Bedřichovice, Mokrá-Horákov.

Zboží Vám dovezeme až k domu, v úterý a čtvrtek mezi 17:30-19:00 hod. Nestíháte tento čas? Nevadí, napište nám to do poznámky a zkusíme se s Vámi domluvit na individuálním termínu. Při dovozu můžete platit hotově nebo kartou a to zcela bez poplatku. 

Při dovozu se můžete nás klidně zeptat na cokoliv ohledně výživy, vhodných pomůcek, chovatelských potřeb, prostě cokoliv co potřebujete poradit. Mazlíčka klidně vezměte při převzetí s sebou - rádi se setkáme s našimi čtyřnohými zákazníky osobně. Těšíme se na Vás.