GENESIS Pure Canada My Little Farm Kitten 2,26 kg

Kód: AS-90101
507 Kč
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro naše krmivo Genesis Pure Canada - My little farm pro malé kočky (0-12 měsíců) jsme vybrali vysoce kvalitní a především lehce stravitelné zdroje živočišných bílkovin, jako je čerstvé kozí, čerstvé kuřecí a čerstvé kachní maso.

Vzhledem ke své nadprůměrné hustotě živin zajišťuje Genesis Pure Canada - My little farm optimální růst koťat a splňuje zvýšené nároky na živiny potřebné pro vývoj plodu a kojení.

Genesis Pure Canada - My little farm je ideální kompletní krmivo pro březí kočky, protože jejich výživové potřeby jsou výrazně zvýšené, a to zejména v posledních třech až čtyřech týdnech těhotenství. Genesis Pure Canada - My little farm je dobře přijímána kojícími kočkami a je ideálním základem pro dostatek mléka u velkých vrhů. Pro mladé rostoucí kočky je vysoká koncentrace energie v krmivu důležitá pro podporu rychlého rozvoje v každé fázi růstu. Lehce stravitelné brambory, zeleninový banán s nízkým obsahem cukru a dýně jako hlavní poskytovatelé energie prokázaly vynikající výsledky v růstové fázi mladých koček. Brusinky a borůvky poskytují vitalitu jako základ pro perfektní start do kočičího života.

Hýčkejte své kotě zdravým krmivem bez obilí. Genesis Pure Canada - My little farm je také vhodný pro očky citlivé na krmivo díky záměrnému vyloučení obilí. Zvláštní výběr sacharidových zdrojů zajišťuje nízký glykemický index. Přídavek vysoce kvalitního lososového oleje (omega-3 mastných kyselin) zajišťuje hladkou kůži a lesklou srst.

Složení: Čerstvé kuřecí maso (min. 33,5 %), kuřecí protein (sušený), zeleninový banán-plantain (sušený, min. 10 %), brambory (sušené, min. 8 %), čerstvé kachní maso (min. 7 %), čerstvé kozí maso (min. 6 %), živočišný tuk, proteinový hydrolyzát, játra (sušená), čerstvá játra, dýně (sušená,min. 1 %), uhličitan vápenatý, psyllium (jitrocel indický - osemení), lososový olej, kvasnice* (sušené, min. 0,15 % mannanoligosacharidy, min. 0,15 % ß-glukan), masová moučka z mušlí, brusinky (sušené, min. 0,15 %), borůvky (sušené, min. 0,15 %), květy měsíčku lékařského (sušené), sušená yucca.

Analytické složky:
Bílkoviny 33.50 %
Obsah tuku 20.50 %
Hrubá vláknina 1.50 %
Hrubý popel 6.10 %
Vápník 1.20 %
Fosfor 0.90 %
Hořčík 0.06 %
Stopové prvky na kg:
Vitamin A 25,000 M.J.
Vitamin D3 1,500 M.J.
Vitamin E 600 mg
Měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) 10 mg
Taurin 2,000 mg

Balení: 2,26 kgBuďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: