Vážení zákazníci, z technických důvodů je způsob dopravy Rozvoz po Brně zrušen do 2.9.2020. Volte prosím DPD případně osobní odběr na prodejně. Děkujeme za pochopení.

Dog Lovers Gold

Nejprodávanější

dog lovers gold original
Dog Lovers Gold Original Formula 13kg
Externí sklad - 2 dny
Kód: 2223
 
1 223 Kč
Detail
1 položek celkem
dog lovers gold original
1 223 Kč

Hypoalergenní složení – Gluten Free pouze s hnědou rýží. Výborné pro citlivé psy.Holistická formule pro všechny věkové kategorie od štěňat, dospělých psů až po seniory

Kód: 2223

Kvalita All Life Stages (pro všechny věkové kategorie všech plemen)


Receptura Dog Lovers Gold je vyvinuta podle standardů pro krmiva určená všem věkovým kategoriím všech plemen - směr v krmivářství respektující zákony smečky - " všechno všem" .

Štěňata mají přesně stejné požadavky na kvalitní suroviny jako dospělý pes. V přírodě si Váš pes nemůže vybrat mezi krmivem pro štěně, pro psa v zátěži nebo seniora. Jednoduše jí více nebo méně stejné jídlo a naplňuje individuálně své potřeby v závislosti na věku a fyzické aktivitě. Váš dospělý pes si stejně jako štěně zaslouží kvalitní suroviny. Senioři a pejsci s nadváhou požadují menší množství stejně kvalitní potravy a ne větší množství méně kvalitního a nestravitelného krmiva plného "plnidel" jako jsou sója a obiloviny.